Simple Dexbowka by Kayman
( siemior - 08.05.2011 )

Barb ww lld 30lvl by DJ2v
( opes - 26.03.2011 )
Amazonka Lld 30lvl by Opes
( opes - 24.03.2011 )



Alchemic
Angrenost Realm - Serwer Diablo II
D2traders
Kronika Noktisa


+ Druid for fana PvM by kayman Niedziela, 18.01.2009, 9:48
Druid for fana PvM by kayman

Druid walczący miśkiem, nie jako misiek tylko skillem przywołanie gryzzli. W każdym ladderze robie takiego dla własnej przyjemności i w zasadzie tylko do tego służy. Lubię druida jako postać.

skille:

przywołanie gryzzli – 20 pkt.
przywołanie ducha wilka – 20 pkt. – synergia go gryzzli
przywołanie upiornego wilka – 20 pkt. - synergia go gryzzli
kruki – 20 pkt
serce rosomaka – 20 pkt
dębowy mędrzec – 1 pkt na dojście
razem 101 pkt.

Misiek gryzzli jest naszą główną bronią, szybko możemy go przerzucać z miejsca na miejsce, ma bardzo dużo życia, duży dmg oraz duży ar podrasowany jeszcze przez serce rosomaka.
Kruki służą głównie do oślepiania i nękania potworków, gra jest zrobiona tak, ze bity nie bije, wiec upierdliwość kruków jest duża, bardzo zwiększają ogólne bezpieczeństwo. Dałem w nie 20 pkt. żeby nie puszczać ich co chwile.

Z itemów mamy 12 do poziomu plus 1 od bo z cta wiec:
gryzzli ma 7 k życia (dojdzie bo), 3 k dmg,(dojdzie duszek i merc) 850% ar i 370% def (tylko nie wiem od czego jest liczony ar i def)
kruki maja 34-36 dmg i trafiaja 44 razy (średnio mogą zadać 35*44*5 kruków = 7700 obrażeń)
serce rosomaka ma ok. 1.2 k życia (dojdzie bo) i daje miśkowi i nam 244% do dmg oraz 249% do ar

teraz my czyli postać:

Do takiego rozwiązania najlepsza będzie postać walcząca z dystansu. Wszelkie łuki i kusze nie zdały egzaminu, bardzo odczuwalny jest brak bloku, trudno wyciągnąć max resy, nasz ar tez nie będzie kolosalny a znowu łuk odwaniacz jest zbyt manożerny. Pozostały rzutki plus tarcza i tu się robi dużo przyjemniej, jesteśmy bardziej menadżerem tej gry i wspomagamy miśka w walce wiec takie rozwiązanie się sprawdza. Dzięki tarczy i max blokowi można mieć mniej życia, może to trochę kompromis ale się sprawdził.

Nie liczyłem progów ias.

statystyki :

siła – 94 siły potrzebują gore raiders lub up gobliny, to najcięższy item
życie – 100-110
reszta w zręczność
ene – nic

Żeby uzyskać jakiś przyzwoity ar i troszke dmg potrzeba było tak rozdać staty. Duży dex to oczywiście max blok z każdą tarczą i jakiś tam bonus do defa.

itemy:
broń – sprawiamy sobie 2-3 szt. eth rzutek bojowy skowyt i 1 szt. no eth rzutek rozczłonkowiec (i nosimy to przy sobie bo mamy określoną ilość ataków)
- bojowy skowyt na 50 % na zabójcze uderzenie oraz 50 % na przeszywający atak (przebicie wroga), szybka broń, nienajgorszy dmg
- rozczłonkowiec ma do 1.5 k od żywiołów bardzo przydatne na niewrażliwych na ataki fizyczne, duzo wolniejszy od poprzednika
Istnieje jeszcze laselator który ma 33% na rzucenie zwiększenia obrażeń ale nigdy nim nie grałem wiec nie mogę powiedzieć nic o jego przydatności.
hełm – czako - tu akurat podstawą wyboru było bonus do życia i do all skill by polepszyć bo, w sox jool +dmg/ias
zbroja – okowa grozy – 2 all skill, świetne resy bonus do dmg zadawany demonom i nieumarlym
tarcza – odpłata tiamat, niezły def, troche resów i te kilkaset bonusu dmg od żywiołów, w sox runka um.
rękawice – craft 20 ias/10 cb, jako zamiennik rękawice z setu ucznia
pasek – brzytwoogon – 10 do max dmg/15 do dex/ przeszywający atak(33%), w combo z bojowym skowytem mamy 83% na przebicie wroga
buty – gore raiders lub up gobliny
amulet – 3 do przywołań druida plus życie
pierścienie – raven + bk
plecak - torach, anni, skillery do przywołań lub charmy max dmg/ar/life

drugi zestaw – cta/bezoki mur

merc :
aura moc + mój ulubiony tani zestaw czyli posłuszeństwo/ maska tala/anioł stróż
Merc dostaje bonus od duszka a misiek od merca, przyjemne kółeczko różańcowe.

gra:

Puszczamy 1 do all z cta i puszczamy duszka i kruki, miśka puszczamy przeciwnikom prosto pod nogi, sami z dystansu rzucamy i kontrolujemy sytuacje, dbamy żeby było cały czas bo, by się nie skończyły kruki lub nie zginął któryś z naszych towarzyszy. Kruki oślepiają, misiek ogłusza. Jak misiek jest przeklęty lub zatruty albo ma mało życia puszczamy następnego, robi się bardziej gorąco w jakimś miejscu to misiek pomoże wiec puszczamy go właśnie w takie miejsce. W chwilach względnego spokoju trzeba pamiętać by puścić kruki, niedobrze jak się skończą w nieodpowiednim momencie, ich upierdliwość jest nieoceniona.

Taktyka ta powstała w całości na podstawie własnego pomysłu. Za wszelkie błędy i niedorzeczności sam ponoszę odpowiedzialność. Obecnie nie mam takiego druida wiec nie mogę dokładnie podać jaki dmg ma merc i postać lecz nie były to wartości małe jak na taki w sumie prosty pomysł.

pozdrawiam Kayman


Napisał: - siemior -
Do artykulu dopisano 0 komentarz(y). Dodaj własną opinię!

Musisz być zalogowanym aby napisać/obejrzeć komentarze.
login:
hasło:
Nie masz jeszcze konta? Możesz je założyćtutaj.


+Przeglądarkowe gry
+Pogadajmy o filmach
+jaja sobie robią
+Gra o tron
+Pomóżcie w zakupie monitora :)
+Pogoda
+Hot Candy Land
+Szczecin Game Show
+mod do Lod sprzed kilku lat
+Propozycja
+Chary PvP oazy
+Luźna propozycja.
+Klan Infernal Hunters
+Cain's Bastards
+[WC] - Wybrańcy Charsi
+Klan diablo 3 < Rage > Zaprasza
+Klan Tajemnica poszukuje graczy SC NLD
+KU Przestrodze! Ban za obrazę gracza?
+Nazwy/skin przedmiotu
+Fakty i mity diablo 2


+Patch 1.10 dla Diablo 2 LoD
+Ancestral Recall v1.10
+Patch 1.11b dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.09 dla Diablo 2 LoD
+Patch 1.11 dla Diablo 2 LoD
+Ukryte postatacie
+Cheater choice ver.3
+Uniq Rare Betmod
+D2itemsdatabase
+Valhalla 4.5r3
Czy będziesz grał w trybie rankingowym po wyjściu aktualizacji 2.1.0 w Diablo III ?
Tak
Nie


COOL SITE - konkurs www na najlepszš stronę internetowš
Lista polskich stron o Diablo II
Zagłosuj na Twoją ulubioną stronę raz dziennie!